
Страхування від нещасного випадку дозволить забезпечити соціальний захист громадян та членів їх сімей та компенсувати витрати пов’язані з непрацездатністю та лікуванням травм.
УМОВИ СТРАХУВАННЯ:
ЗАСТРАХОВАНИМИ ОСОБАМИ можуть бути фізичні особи у віці від 1 до 80 років.
СТРАХОВИМ ВИПАДКОМ є наступні події, які сталися внаслідок нещасного випадку:
- тимчасова втрата Застрахованою особою загальної працездатності не менше, ніж на 7 днів;
- стійка втрата Застрахованою особою загальної працездатності (встановлення групи інвалідності);
- смерть Застрахованої особи.
Під нещасним випадком слід вважати раптову, випадкову, короткочасну подію, незалежну від волі Застрахованої особи, що фактично відбулась і внаслідок якої настав розлад здоров'я (травматичне пошкодження; ураження електричним струмом, випадкове гостре отруєння отруйними рослинами, хімічними речовинами (промисловими або побутовими), недоброякісними харчовими продуктами, ліками; захворювання кліщовим енцефалітом (енцефаломієлітом), поліомієлітом; розриви (поранення) органів або їх вилучення внаслідок невірних медичних маніпуляцій) Застрахованої особи або її смерть.
СТРАХОВА СУМА – грошова сума, в межах якої Страховик відповідно до умов страхування зобов'язаний провести виплату при настанні страхового випадку. Розмір страхової суми встановлюється за згодою Сторін при укладенні Договору страхування.
РОЗМІР СТРАХОВОГО ТАРИФУ залежить від:
- ступеня ризику;
- віку Застрахованої особи;
- строку дії Договору страхування;
- інших об’єктивних чинників.
В залежності від вищезазначених умов застосовуються страхові тарифи в межах від 0,02% до 9,6%. Остаточний розмір страхового тарифу визначається у Договорі страхування за згодою Сторін.
СТРАХОВИЙ ПЛАТІЖ (страхова премія) – плата за страхування, яку Страхувальник зобов'язаний сплатити Страховикові згідно умов страхування. Страховий платіж сплачується одноразово.
СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ СТРАХУВАННЯ: від 1 місяця до 1 року.
ДІЇ СТРАХУВАЛЬНИКА ПРИ НАСТАННІ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ:
- негайно звернутись до медичного закладу;
- протягом однієї години після того, як стало відомо про страховий випадок, повідомити про це компетентні органи, якщо з’ясування обставин страхового випадку знаходиться в їх компетенції;
- письмово повідомити Страховика про настання страхового випадку протягом трьох робочих днів з дати його настання;
- надати відповідні документи, вказані в Договорі страхування.
ДОДАТКОВІ ВИДИ СТРАХУВАННЯ:
ЗА БІЛЬШ ДОКЛАДНОЇ ІНФОРМАЦІЄЮ РАДИМО ВАМ ЗВЕРНУТИСЯ до співробітників ПрАТ «УВСК» та одержати необхідну консультацію щодо умов страхування.
ПЕРЕВАГИ НАШОЇ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ: оперативність, гнучка тарифна політика, досвідчені співробітники, швидке здійснення страхової виплати.