Партнерам

ПАРТНЕРАМ ПрАТ «УВСК»:

Шановні наші Партнери,

звертаючись до вас зі словами вдячності, перш за все, хочемо відмітити неоціненне значення, що має кожен із вас для нашої Компанії, разом із вами відбувалось наше становлення і зростання. Дякуємо за вашу довіру і за те, що ви залишалися із нами на кожному етапі життя Компанії. Для нас ви не просто бізнес-партнери, ви – невід'ємна частина Приватного акціонерного товариства "Українська військово-страхова компанія".

Беручи на себе страхування ваших ризиків, ми і надалі будемо прикладати максимум зусиль для створення комфортних і безпечних умов вашої господарської діяльності.

При наявності нових викликів сьогодення, сподіваємося, що ми спільними зусиллями зможемо вибудувати надійний фундамент для розвитку вашого бізнесу, в тому числі, завдяки розробці інноваційних програм та страхових продуктів, що спиратимуться на принципи ефективності, гнучкості та індивідуального підходу до потреб кожного із вас.

ДЛЯ ТИХ, ХТО РОЗГЛЯДАЄ МОЖЛИВІСТЬ СПІВПРАЦІ ІЗ ПрАТ «УВСК»:

Шановні пані і панове,

ми можемо вам запропонувати широкий спектр класичних страхових продуктів та послуг. Водночас, ми готові до пошуку виняткових інноваційних рішень у відповідності до ваших потреб та запитів, враховуючи вимоги сучасності.

Кожен із вас заслуговує на особливу увагу та індивідуальний підхід, а тому, може бути впевненим, що наша Компанія та її працівники зроблять усе можливе для створення ексклюзивних умов саме для вас.

Якщо ви маєте проекти та задуми, що існують у вигляді бізнес-ідеї, ми готові створити спільно із вами робочу групу, завданням якої буде здійснення аналізу, оцінки та визначення конкретних кроків для втілення такої ідеї. У своїй діяльності така група буде спиратися на багаторічний досвід та професійність наших працівників у галузі страхування, у тому числі, андерайтингу, маркетингу та юридичної підтримки з врахуванням специфіки вашого бізнесу.