ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ТОВ «Ер-Стайл Софтлаб Київ» засвідчує свою повагу та висловлює щіру вдячність працівникам Приватного акціонерного товариства «Українська військово-страхова компанія» за людяність, професійність та відданість справі.
ТОВ «Ер-Стайл Софтлаб Київ» працює з вами вже більш ніж 8 років і послуги ПрАТ «Українська військово-страхова компанія» з медичного страхування корпоративних клієнтів повністю враховує всі специфічні вимоги нашої компанії, а також має прекрасне співвідношення ціни і якості. Саме тому ми вибрали ПрАТ «Українська військово-страхова компанія» для надання послуг ДМС.
Велике спасибі за те, що Ви по-справжньому піклуєтесь про своїх клієнтів. Бажаємо Вам подальших успіхів, процвітання та нових перемог!

Роботою співробітників страхової компанії задоволений. Про отримання травми я повідомив компанію, мені було надано інформацію щодо переліку необхідних документів для отримання грошової виплати. При відвідуванні офісу компанії її співробітники ввічливо та швидко оформили всі необхідні документи і незабаром я отримав страхову виплату.
Дякую вам за увагу та професіоналізм! Рекомендую іншим Українську військово-страхову компанію!

Выражаю благодарность страховой компании за быстрое реагирование на обращения наших клиентов, которые нуждались в медицинской помощи на курортах разных стран мира. Медицинское обслуживание предоставляется на высоком уровне.
Ни разу не было отказано. Клиенты, которые уже пользовались услугами Украинской военно-страховой компании, рекомендуют приобретать страховой полис именно Украинской военно-страховой компании.